Hakkımızda

Sadık dostlarımızın sağlıklı ve konforlu bir hayat sürebilmesi için yediklerine dikkat etmeniz önemlidir. Yavruluk döneminden itibaren evcil hayvanınızı metabolizmasına uygun besinler barındıran yavru kedi ve köpek mamaları ile gelişimini destekleyebilir ve yetişkinlik döneminde yetişkin köpek mamalarına yönelebilirsiniz. Can dostunuza sunabileceğiniz alternatifler bunlarla da sınırlı değildir; özel ırklara, yaşlılık dönemine ve kilo durumuna uygun birçok seçenek de bulunmaktadır. Bu nedenle “en iyi mama” onun ihtiyaçlarına en doğru yanıt verecek olandır. Sitemiz üzerinden farklı kriterler doğrultusunda filtreleme yapabilir ve köpeğinizin sağlığı için gerekli olan tüm besinleri aldığından emin olabilirsiniz.

 

Sadık dostlarımızın bütün ihtiyaçlarını karşılamak bizim en keyifli görevimiz

Petidi.com için ulaştığımız her bir özellik bizi mutlu ediyor. Çünkü biliyoruz ki yaptıklarımız doğrudan sevimi, neşeli dostlarımıza faydalı olacak.

Üyelerimiz istek, görüş ve öneriyle petidi.com’u geliştiriyor, üyelerimizin görüşlerini önemsiyoruz.

 

Sevimli dostlarımızı çok seviyoruz ve onlarla olan anılarınızı artırmak ve birlikteliğinizi uzatmak için buradayız. 

Hayata geçirdiğimiz, üzerinde çalıştığımız ilkeler, ileride yapmayı planladığımız hedeflerimiz var.

Bunlar;

  • Evcil hayvanların yaşam kalitesini artırmak için evcil hayvan sahiplerini bilgilendirmek, soru ve sorunlarına çözümler bulmak için hayvanseverlerin birbirleriyle iletişimini sağlamak, bilgi ve tecrübelerini aktarmasında iletişim aracı olmak.
  • Veteriner hekimle, evcil hayvanlar için hizmet veren işletmeler, ve uzamanlar ile evcil hayvan sahiplerini bir araya getirmek.
  • Hayvanseverlerin tüm ihtiyaç ve talepleri için servisler geliştirerek, keyifli online alışveriş deneyimi yaşatmak.

 

Sevimli dostunuzu doğru mamayla beslemeniz ve onunla birlikte keyifli vakit geçirebilmeniz için için petidi.com sadece bir tık uzağınızda.